מהפרקט בעין שרה, אל מחלקות הילדים במרכז הרפואי לגליל - 0404
+
מהפרקט בעין שרה, אל מחלקות הילדים במרכז הרפואי לגליל רוני אלברט, המרכז הרפואי לגליל

מהפרקט בעין שרה, אל מחלקות הילדים במרכז הרפואי לגליל

שחקני קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה מליגת העל, הגיעו היום (ראשון), לשמח ילדים מאושפזים במרכז הרפואי לגליל לרגל חג החנוכה. את ביקורם פתחו במפגש עם סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר צבי שלג.

שלג: "הגעתכם לביקור במחלקות הילדים במרכז הרפואי, הפכה מסורת המשמחת את המטופלים, בני משפחתם ואת צוות עובדי המרכז. אנו גאים בעשייה הספורטיבית שלכם כקבוצת הכדורסל המובילה באזור ולצידה התרומה למען החברה, המתבטאת בין השאר בביקורים כמו זה שאתם מקיימים אצלנו לרגל החג".

רוני אלברט, המרכז הרפואי לגליל

הביקור נפתח במפגש מרגש ובמשחק משותף עם ילדי בית הספר אפיק, הפועל במסגרת המרכז הרפואי ומעניק שירותי חינוך לילדי המחלקה להדרכת הילד והמשפחה. בהמשך ביקרו השחקנים בכירורגית ילדים ובטיפול נמרץ ילדים, שם חילקו סופגניות שנתרמו על ידי מאפיית אריאל בנהריה ובנוסף חילקו כדורי סל לילדים המאושפזים.

רוני אלברט, המרכז הרפואי לגליל

מאמן עירוני נהריה, אריק אלפסי: "אנו שמחים להגיע לכאן לבקר את הילדים לרגל החג. זו שליחות שלנו בתור קבוצה שמייצגת את האזור בליגת העל בכדורסל. ההגעה לכאן למחלקות הילדים ולמחלקה להדרכת הילד מרגשת כל פעם מחדש. החיוך על פניהם של הילדים המקסימים האלה, זו התמורה הגדולה ביותר לביקור שלנו. אני והשחקנים לוקחים המון מהביקור הזה שמכניס אותנו לפרופורציה על החיים. אנו עוסקים בספורט בו יש ניצחונות שגורמים לאושר והפסדים שמאכזבים, אבל לראות חיוך ואושר על פני הילדים וכיצד הם מתקדמים ומבריאים זו שמחה עבורי ועבור כלל השחקנים והצוות המקצועי".