דירות אחרונות בפרויקט מגדלי צרפתי בראשל"צ - 0404
+
דירות אחרונות בפרויקט מגדלי צרפתי בראשל"צ הדמייה וויופוינט

דירות אחרונות בפרויקט מגדלי צרפתי בראשל"צ

חברת צרפתי שמעון, המקימה את פרויקט הפרימיום "מגדלי צרפתי" בשכונת האירוס הממוקמת בחלקה הדרומי של העיר ראשון לציון, מעדכנת כי נותרו למכירה דירות אחרונות.

הפרויקט כולל 2 מגדלים בני 17 קומות, לצד 2 בנייני בוטיק מדורגים בני 6 קומות – סה"כ 152 דירות. הדירות בפרויקט תוכננו על ידי משרד האדריכלים המוביל קיקה ברא"ז, יכללו אלמנטים של בניה ירוקה ומגיעות עם מפרט טכני עשיר.

בין הדירות האחרונות שנותרו למכירה 
במגדל: 
דירת 5 חדרים מרווחת בשטח של כ- 128 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ- 20 מ"ר תימכר ב- 2.495 מיליון ש"ח.

דופלקס מפואר בן 5 חד' בשטח של כ- 194 מ"ר עם מרפסת הכוללת בריכת שחיה קומפלט בשטח של כ- 66 מ"ר. בנוסף לדופלקס מרפסת גג מרוצפת בשטח של כ- 95 מ"ר. מחיר הדופלקס  הינו 4.400 מיליון ש"ח.

במדורג: דירת גן ענקית בת 5 חד' בשטח בנוי של כ- 148 מ"ר עם גינה בשטח של כ- 142 מ"ר. בגינה בריכת שחיה קומפלט. מחיר דירת הגם הינו 3.850 מיליון ש"ח.

המחיר ההתחלתי לדירת 5 חדרים "רגילה" בפרויקט הינו החל מ-  2.39 מיליון ש"ח.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת שמעון צרפתי: "אנשים בראשל"צ והסביבה מעוניינים לגור באיכות חיים גבוהה ומוכנים לשלם על כך. ראינו זאת במהלך השנים במערב העיר ורואים זאת כעת בשכונת האירוס. משפרי הדיור נמצאים בתקופה זו במצוקה אמיתית שכן לא יהיו דירות עבורם בעתיד הקרוב. המכרזים של מחיר למשתכן במתכונת החדשה שכוללת גם דירות לשוק החופשי רק החלו להתפרסם לאחרונה, ועד שהדירות תגענה לשוק יעברו כמה שנים טובות. הם מבינים את המשמעות והעלויות הכרוכות בהמתנה כזו, ולכן חלק גדול מהם מחליט לא לחכות אלא לקנות היום". 

הפרויקט ממוקם בחלקה הדרומי של העיר, בפינת הרחובות שד' הרצל ושד' נים ובסמיכות לכביש 431, המוביל במהירות לנתיבי איילון ולכבישים 1, 4 ו-6. תחנת הרכבת וקניון עזריאלי ראשונים, נמצאים במרחק הליכה מהבניינים. בנוסף, בצמוד לפרויקט מתוכנן להיבנות גשר מיוחד להולכי רגל אשר יוביל את הדיירים תוך דקות ספורות אל תחנת הרכבת ראשונים ואל הקניון החדש. הפרויקט יוקף בגינות ובשטחים ירוקים רחבי ידיים, כחלק בלתי נפרד מהשכונה החדשה שתכלול מוסדות חינוך, מרכזי תרבות וספורט, מרכז מסחרי ושבילים לרכבי אופניים.