אגף הפיקוח במגדל העמק: עלייה של 50% באכיפה לאיכות חיים - 0404
+
אגף הפיקוח במגדל העמק: עלייה של 50% באכיפה לאיכות חיים

אגף הפיקוח במגדל העמק: עלייה של 50% באכיפה לאיכות חיים

מסכמים שנה מוצלחת: אגף הפיקוח מסכם את שנת 2017 במהלכה רשם האגף אכיפה בתחומים של בטיחות בדרכים, ניקיון בשטחים ציבוריים וביטחון התושבים. השנה, בניגוד לשנים קודמות בהם פעל האגף בתנאים של מחסור בכוח אדם, גויסו פקחים נוספים כדי לתת מענה לטיפול איכותי, זריז ויעיל יותר. כיום, יחידת האכיפה יחד עם השיטור העירוני נותנים מענה לקריאות של המוקדים  100 ו-106, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בנושאים הקשורים לשמירת ביטחון ואיכות חייהם של התושבים.

תחום בהם חל שיפור ניכר הם שמירה על הניקיון, הקמות רעש ומפגעים שונים במסגרתם נרשמו למעלה מ-450 דו"חות,  גידול של כ- 50% לעומת אשתקד.  בנוסף לדוחות הכספיים, נרשמו כ-500 התראות שגרמו לניקיון מידי והסרת המפגעים ע"י התושבים.

גם במאבק נגד סמים, אלימות והתפרצויות לרכוש פרטי חל שיפור השנה. במהלך השנה החולפת בוצעו אלפי סיורים רגליים בפארקים ובגנים ציבוריים, נמנעו מאות מקרי שתיית אלכוהול ע"י הנוער ומקרי אלימות. במאבק למען בטיחות בדרכים נרשמו כ-1,700 דוחות תעבורה ע"י הפקחים, כלומר –גידול של 43% לעומת השנה שחלפה.

באגף הפיקוח העירוני ציינו השבוע כי ימשיכו לפעול למען רווחת התושבים ואיכות חייהם ואמרו: "ההצלחה שלנו השנה נובעת מתמיכה מקצועית של ראש העיר אלי ברדה, ממלא מקומו סרגי אוקלנדר ומנכ"ל העירייה שלום זוזוט בשילוב של מוטיבציה גבוהה של צוות העובדים שעמלים לילות כימים לשמור על איכות חיי התושבים".