הכל לטובת ההצגה: צפו בחוקרי רה״מ עוצרים וממתינים שהתקשורת תצלם אותם - 0404
+

הכל לטובת ההצגה: צפו בחוקרי רה״מ עוצרים וממתינים שהתקשורת תצלם אותם

ראש הממשלה הוא אדם עסוק מאוד ועל כך אין עוררין. חוקרי המשטרה מתאמים איתו את מועדי החקירה, על פי הלו״ז החשוב שלו. איך אומרים ביחידת להב 433? כל שנייה חשובה, במיוחד בחקירות של אדם שזמנו יקר וחשוב לביטחון ישראל.

החוקרים הטובים, מאותה יחידהאותה יחידה שבה קצינה שהיתה מעורבת בחקירות רה״מ קראה בקבוצת וואטסאפ להפגין מולוסיפור שנחשף לראשונה בחדשות 0404 ומאותה יחידה שרעייתו הקצינה של מפקד היחידה שיתפה סטטוסים נגד ראש הממשלה בדיוק מאותה היחידה ממתינים רגע לפני הכניסה לחקירה השביעית של ראש הממשלה, כדי שהתקשורת תספיק לצלם ולתעד, כדי שכל עם ישראל יראה היטב את ניידת מס׳ 81 מגיעה לביתו של ראש הממשלה. ככה, לעשות לכולנו טוב על הלב לפני כניסת השבת.

כך מנהלים חקירה בלהב 443. אותה יחידה שאמורה לפעול כמו בשב״כ. בשקט. בלי שידעו. בלי תקשורת שמקבלת מידע מקדים על החקירה הנוספת ומחכה לניידת שתגיע, בתזמון מתואם מראש.

אז כך זה נראה הבוקר. הניידת נכנסה בנסיעה. ראתה את התקשורת. עצרה כדי שכולם יספיקו לשלוף מצלמות וידאו וסטילס ואז, החלה בנסיעה שתועדה היטב. הנה, עם ישראל היקר, אנחנו המשטרה נמצאים כאן. הגענו לחקור את ראש הממשלה. איזה יופי. (צפו בסרטון. צילום: שלמה מור).