אנשים טובים: מותג הריהוט הגדול בישראל תרם ריהוט רב לתושבים בשומרון שידם אינה משגת - 0404
+
צילום: מוא״ז שומרון

אנשים טובים: מותג הריהוט הגדול בישראל תרם ריהוט רב לתושבים בשומרון שידם אינה משגת

אנשים נפלאים בעם ישראל! בתיווך חדשות 0404, מותג הרהיטים הגדול בישראל תרם ריהוט רב, שעלותו מעל 200,000 ש״ח לתושבים בשומרון שידם אינה משגת. (צפו בסרטון המצורף).

חברת שמרת הזורע תרמה בימים אלה ריהוט בשווי למעלה מ-200,000 ש״ח לתושבי השומרון שידם אינה משגת, כחלק משיתוף פעולה ייחודי בין מחלקת החסד במועצה האזורית שומרון לשמרת הזורע וזאת בתיווך חדשות 0404 .

אריה ויסמן, הבעלים המשותף עם נחום ויסמן של שמרת הזורע וקבוצת "ויסמן אחזקות", הגיע בעצמו לשומרון לעקוב וללוות את העברת הריהוט שכולל: מיטות מעוצבות, פינות אוכל כורסאות ועוד.

ויסמן: ״אנחנו נותנים כל השנה תרומות לאנשים שאין להם יכולת לקנות. החלטנו השנה לרכז את כל המאמצים באיזור השומרון. בעיקר לאור תנופת הבנייה בשומרון שעדיין אינה מספיקה. משמח אותנו לתת למקום כל כך חשוב בלב מדינת ישראל. לחלוצים של ימינו".

יוסי דגן, ראש המועצה אזורית שומרון: ״אנחנו זוכים להיות חלוצים בלב ארץ ישראל, לפעמים בתנאים קשים ולפעמים תחת טרור. מצד שני, כשאנחנו מקבלים את הגב, את החיזוק והתמיכה מאנשים כמוכם, זה ממלא אותנו כוח. אנחנו מרגישים שאנחנו לא לבד. אנחנו מרגישים שיש לנו שותפים אמיתיים ואני מודה לך בשם תושבי השומרון. החברה נמדדת באיך היא שותפה ומסייעת לאלה שאין להם".

מחלקת החסד במועצה האזורית שומרון היא מחלקה יחידה מסוגה מבין הרשויות בארץ. מחלקה בתוך האגף לשירותים חברתיים המתרכזת כולה בעשיית חסד למען מי שידו אינה משגת בתוך השומרון.