שאיבת שומן בלייזר – מידע על ההליך ואיך הוא מתבצע - 0404
+
שאיבת שומן בלייזר – מידע על ההליך ואיך הוא מתבצע יח״צ

שאיבת שומן בלייזר – מידע על ההליך ואיך הוא מתבצע

ניתוחי שאיבת השומן נמצאים כיום בכותרות, זאת מאחר והודות למהפכת האינטרנט המידע הפך נגיש יותר ויותר ויותר אנשים מודעים לניתוח. יחד עם זאת, כבר בשנות ה-70 המוקדמות התחילו לבצע את הניתוחים.

ישנם אלו שיש להם אזורים בגוף שנוכח בהם מה שנקרא "שומן עיקש". גם אחרי דיאטה מאוזנת שמטרתה להשיל במשקל וגם לאחר תכניות אימונים קפדניות במטרה להתחטב, לא ניתן להסיר את אותם שומנים אלא באמצעות ניתוח לשאיבת שומן. אם גם אתם מוצאים את עצמכם עם שומנים עודפים ועיקשים שכבר לאורך זמן אינכם מצליחים להפטר מהם, ניתוח שאיבת השומן יכול לסייע לכם.

המצב הוא שלא משנה כמה מרזים, ישנם אזורים בהם קשה עד בלתי אפשרי להיפטר מהשומן. ישנו הבדל בין האזורים העקשים של הגברים ובין האזורים העיקשים של הנשים: בעוד אצל הנשים האזור העיקש מסתמן במותניים ובישבן, אצל הגברים אזור זה במרבית המקרים הוא אזור הבטן החתחתונה. כל ניתוח של שאיבת שומן אינו בא להחליף דיאטה ולתת מענה מהיר לשריפת שומן, אלא שמדובר על מהלך סופי שניתן לבצע במטרה להיפטר משומנים עיקשים.

שאיבת שומן בלייזר אצל מנתח פלסטי מתבצעת באופן כזה שבו בקצה של הקנולה, ישנו סיב לייזר ייחודי שמסייע בפעולת שאיבת השומן. כמו כן, הלייזר מסייע בהפחתת הדימומים, הוא מפחית את הבצקות, ואם לא די בכך – בכוחו גם להדק את השומן והעור וכך נוצרים להם בסופו של דבר פחות קמטים.

הבשורה החדשה: שואבים שומן באמצעות לייזר

ניתוח שאיבת השומן בלייזר מתקיים כיום הודות לפיתוח הטכנולוגיה של קרן הלייזר. מה משמעותו של ניתוח זה וגם איך מתבצעת שאיבת שומן בלייזר? בקצה של הקנולה ישנו סיב של קרן הלייזר, שבפעולתו הוא צורב וגם מהדק בצורה מבוקרת את השומן התת העורי, וגם את שכבת הדרמיס – השכבה העמוקה והפנימית ביותר של העור. היתרון הגדול של שאיבת השומן באופן זה הוא שהשימוש בקרן הלייזר גורם לכך שנוצרת הפחתה משמעותית בדימום – דבר שקורה לא אחת בניתוחי שאיבת השומן.

מעבר לכך, בטכניקה זו גורמים למצב שנוצר מיצוק של העור, מה שאומר שאם מעבר לאזורי השומן העיקשים גם יש לכם גם עודף של עור, יהיה ניתן למצוק אותו ולמתוח באותו באופן פנימי. שאיבת השומן המתבצעת בטכנולוגיית הלייזר מתאימה לקהל היעד הסובל מעודף שומן ומעודף של עור. הדוגמא הטובה ביותר שניתן לתת היא כמובן את אלו המלינים על תופעת ה"סנטר הכפול", או אלו שיש להם שומן עודף באזור הזרועות.

כמה עולה שאיבת שומן בלייזר?

המחיר של ניתוח שאיבת השומן בלייזר אינו קבוע, תוך שהוא משתנה בהתאם לאזורים מהם מעוניינים לשאוב את השומן. המחיר המומלץ של המרפאות המורשות עומד בממוצע על כ-15,000 שקלים ועד כ-35,000 שקלים.